logo
tel: 608 358 212 | mail: info@salazabawarcadia.pl

DODATKI DO URODZINEK
. . . .


PINIATA

Piniata- to ludowy zwyczaj w krajach latynoskich osadzony w tradycji bożonarodzeniowej . Zabawa polega na rozbiciu specjalnie przygotowanej kuli wypełnionej przeważnie słodyczami, których uczestnicy starają się zebrać jak najwięcej. W sali zabaw Arcadia samodzielnie przygotowujemy każdą piniatę , wybór jest dowolny z naszego asortymentu. Do piniaty jednorazowo mieści się 1,5- 2 kg słodyczy. Zabawa rozbicia piniaty jest przeprowadzana przez wykwalifikowaną animatorkę , dysponujemy wszystkimi niezbędnymi akcesoriami potrzebnymi do tej zabawy , tj:woreczki na cukierki, kij do rozbicia itp.

WARKOCZYKI

Uwielbiane przez dziewczynki te małe i duże. Nasze animatorki - fryzjerki sprawią , że dziewczynki poczują się jak prawdziwe gwiazdy hollywood- a to za sprawą kolorowych warkoczyków. W naszym asortymencie mamy włosy syntetyczne we wszystkich odcieniach tęczy , najmodniejsze w tym sezonie kolory OMBRE.BALONIKOWE ZWIERZĄTKA

Nasze animatorki potrafią za pomocą zwinnych rąk i pompki zamienić kawałek kolorowej gumy w prawdziwe arcydzieło. Z kolorowych baloników jesteśmy stworzyć prawie wszystko:))