logo
tel: 608 358 212 | mail: info@salazabawarcadia.pl

GRUPY ZORGANIZOWANE
. . . .

Imprezy Firmowe

Szukasz atrakcyjnego miejsca do zorganizowania mikołajek, balu karnawałowego lub Dnia Dziecka dla Dzieci Pracowników swojej Firmy ? Zapraszamy do Sali zabaw ARCADIA !

Oferujemy Państwu przygotowanie imprezy oraz poczęstunku w atrakcyjnej cenie.
Wszelkich informacji udzielamy drogą mailową , zapraszamy do kontaktu pod adresem info@salazabawarcadia.pl


Grupy zorganizowane

Wszystkie atrakcje w Sali Zabaw Arcadia przygotowane są w ten sposób, aby rozwijały sprawność i koordynację oraz orientację w przestrzeni. Dziecko bawiąc się w labiryntach przygód uczy się pokonywać słabości, a przebywając kolejne przeszkody buduje swoją odwagę.

Wycieczka do Sali Zabaw Arcadia to doskonały i nietuzinkowy sposób na aktywne i bezpieczne spędzanie czasu Waszych podopiecznych. Zapraszamy grupy zorganizowane ( co najmniej 15 osobowe), które mogą korzystać z zabawy od poniedziałku do piątku w godzinach rannych i wczesnopołudniowych ( dostosowujemy się godzinami otwarcia do potrzeb każdej grupy zorganizowanej) po wcześniejszej rezerwacji terminu w specjalnej, promocyjnej cenie – 12 pln / dziecka za 1 godzinę.

    Aby pomóc Wam w zorganizowaniu wycieczki do ARCADII zapewniamy :
  • bezpłatny parking
  • doskonałą jedno- lub dwugodzinną zabawę
  • dla Opiekunów bezpłatną aromatyczna kawę lub herbatę
W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją Sali zabaw ARCADIA osobiście lub telefonicznie pod nr: 608 358 212